OFERTA


Stacja kontroli opryskiwaczy RADZIEJÓWELKAR to nie tylko motoryzacja, ale także usługi dla rolników i sprzedawców pestycydów.

Nasza firma prowadzi szkolenia z zakresu stosowania i nabywania środków ochrony roślin dla rolników, sprzedawców i doradców rolniczych. Prowadzimy również modernizację i atestację wszystkich rodzajów opryskiwaczy polowych.


OFERTA


Kontrola opryskiwaczyNa posiadaczach opryskiwaczy ciąży obowiązek przeprowadzania okresowych badań potwierdzających sprawność techniczną sprzętu.

Pierwsze badanie nowego sprzętu przeprowadza się nie później niż po upływie 5 lat od dnia jego nabycia. Aby zapewnić prawidłowe stosowanie środków ochrony roślin do zabiegów można używać wyłącznie sprzętu sprawnego technicznie oraz prawidłowo skalibrowanego.

 

Stacja kontroli opryskiwaczy


Stacja Kontroli Opryskiwaczy ELKAR specjalizuje się w modernizacji i atestacji wszystkich rodzajów opryskiwaczy polowych. Służymy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów dotyczących opryskiwaczy.

Badania opryskiwaczy przeprowadzamy w gospodarstwie posiadacza sprzętu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie (tel. 606 465 761).

 
Oferujemy:
Szeroki wybór części zamiennych do wszystkich opryskiwaczy
Naprawę sprzętu
Dojazd na badanie do klienta
Fachową pomoc
Konkurencyjne cenyKontrole opryskiwaczy powinny być przeprowadzane co najmniej raz na 3 lata. Ich celem jest weryfikacja stanu technicznego opryskiwacza oraz wydanie dopuszczającego do użytkowania świadectwa. Badanie opryskiwacza pozwala na precyzyjne dozowanie środków ochrony roślin, przez co ich stosowanie jest znacznie tańsze i skuteczniejsze. Sprawny opryskiwacz to również bezpieczeństwo operatora oraz ochrona konsumenta i środowiska.

Obowiązek przeprowadzenia badań opryskiwaczy wynika z zapisów Ustawy o ochronie roślin uprawnych z dnia 18 grudnia 2003r. (Dz. U. z 2004 Nr 11 poz. 94) i Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 15 listopada 2001 r. (Dz. U. Nr 137 poz. 1544).Stacja Kontroli Opryskiwaczy Radziejów

Polub nas na Facebooku :-) close[x]
Prosimy o polubienie naszej strony na Facebooku