OKNA PCV - elkar24.pl


 

Oferujemy wybór najlepszych producentów okien aluminiowych. Ceny są dostępne na życzenie.

Uważane przez wielu za najbardziej przyjemną dla oka opcję wymiany okien, naturalne drewno nadaje domowi niezrównaną elegancję i piękno. Oferujemy duży wybór niestandardowych wzorów i kolorów okien drewnianych. Oprócz projektu nasze okna gwarantują izolację termiczną i są odporne na ekstremalne temperatury.

 Oferujemy kilka opcji, takich jak sosna, sękata olcha, jodła douglas, mahoń, dąb, orzech i wiśnia. Sprzedajemy również i montujemy niedokończone okna drewniane klientom, którzy sami chcą malować lub bejcować okna drewniane, co jest najbardziej ekonomiczną opcją.OKNA PCV - elkar24.pl


Okna drewniane, mimo że są wyśmienite estetycznie, wymagają ciągłej konserwacji i, jeśli nie są odpowiednio i stale poddawane obróbce, mogą wymagać wymiany, co jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem.

 Oferujemy różnych producentów okien drewnianych, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy.

Wykonujemy wszystkie style otwierania: SUWAKI, Łuki i Wnęki, POJEDYNCZE WĘGI, PODWÓJNE WĘGLA itd.

Wszystkie nasze okna drewniane są energooszczędne i zawierają szkło LowE2.
OKNA PCV CENNIK - elkar24.pl

Dostępne są również siatki, dzięki którym panel okna będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Okna drewniane są w bloku, nowe ramy konstrukcyjne i modernizacyjne. Ustalamy, która instalacja jest bardziej odpowiednia dla twojego projektu.

Gdy zdecydujesz, że nadszedł czas na remont domu, daj nam szansę na zarabianie na swoim biznesie. Dzięki naszej szerokiej ofercie okien drewnianych, świetnym cenom i doskonałej obsłudze klienta, z pewnością znajdziemy idealny produkt odpowiadający Twoim potrzebom.